Wideodomofon Dahua – nowoczesne rozwiązanie dla twojego domu

Dbałość o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich to naturalny odruch każdego odpowiedzialnego człowieka.

Dotyczy to zarówno właścicieli mieszkań oraz tych, którzy posiadają swoje domu. O bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników troszczą się również przedsiębiorcy. Wideodomofon Dahua został stworzony po to, żeby to bezpieczeństwo zapewnić i podnieść komfort użytkowników. Dzięki wideodomofonowi Dahua będziesz mógł dowiedzieć się kto stoi pod drzwiami twojego mieszkania, kto chce dostać się na teren twojej firmy lub posesji. Wideodomofon Dahua to urządzenie o szerokim zastosowaniu. Konstrukcja domu lub innego budynku oraz układ klatki schodowej nie zawsze pozwalają dojrzeć, kto aktualnie znajduje się pod drzwiami. Wideodomofon Dahua rozwiąże ten problem.

Podstawowe elementy zestawu wideodomofonu Dahua

Z uwagi na szereg funkcji, które w swoim działaniu realizuje wideodomofon Dahua jest on sprzedawany również w zestawach. W skład zestawu oprócz wideodomofonu Dahua wchodzi monitor oraz zasilacz. Monitory posiadają menu w języku polskim, panel głośnomówiący, szeroką gamę dzwonków, czytnik kart SD o maksymalnej pojemności 32 GB. Monitory wideodomofonu Dahua posiadają również zdolność do rejestracji obrazu.

Wiedeodomofona Dahua posiada również wbudowany panel Wi-Fi, który zapewnia jego bezprzewodowe działanie. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom sterować urządzeniem z poziomu urządzenia mobilnego oraz odbierać obraz emitowany przez wideodomofon Dahua z dowolnego miejsca, w którym użytkownik się znajduje.

Wideodomofon Dahua – dodatkowe możliwości

Producent wideodomofonu Dahua pomyślał o tym żeby zestaw wideodomofonowy mógł być rozbudowywany o dodatkowe urządzenia peryferyjne. Często użytkownikom zależy na dodatkowych funkcjach urządzenia. Wideodomofon Dahua może zostać rozbudowany m.in. o: automatyczną sekretarkę, interkom, funkcję podglądu i nasłuchu, funkcję robienia zdjęć, a nawet posiada możliwość dodawania ramek do zdjęć wykonanych przez kamerę wideodomofonu.

Wideodomofon Dahua to również estetyczny wygląd, który świetnie wkomponowuje się w miejsce, w którym zostaje zainstalowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *